Hochland na Expo Sweet 2023

Expo Sweet – największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej – zaczną się już 26 lutego i potrwają 4 dni. To już piętnasta edycja tej przyciągającej najlepszych wystawców oraz tłumy odwiedzających imprezy. Hochland Professional zaprezentuje na niej swoją ofertę Food Service.

Sweet Expo 2023, które już niebawem odbędą się w warszawskim Centrum Expo XXI, potrwają od 26 lutego do 1 marca. Oprócz klasycznej części targowej, organizator zaplanował także liczne konkursy rangi mistrzowskiej, takie jak Lodziarskie Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru, Otwarty Konkurs Dekoracji Cukierniczych oraz wiele pokazów w wykonaniu mistrzów krajowych i zagranicznych. Na targach kolejny już raz nie zabraknie także stoiska Hochland Professional, na którym promowane będą specjały przygotowane z wykorzystaniem produktów dostępnych w ofercie Food Service Hochland Professional.

Targi Expo Sweet to obecnie najciekawsza w kraju impreza targowa dla szeroko rozumianego cukiernictwa i lodziarstwa, która śmiało wkracza także w sektor piekarski, dlatego nie może nas tam zabraknąć – tłumaczy Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. I dodaje: Na naszym stoisku, przygotowanym w stylu kawiarni, zaprezentujemy nie tylko ofertę Food Service, ale także podzielimy się cukierniczymi inspiracjami. Mariusz Górecki, ambasador Hochland Professional, przedstawi możliwości wykorzystania serów Cremette i Creamland do przygotowania serników, ciast z blachy deserów i lodów, np. Sernika Nowojorskiego na bazie sera Creamland czy Sernika na kruchym spodzie z białą czekoladą na bazie sera Cremette. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznej edycji, a także na naszą stronę www.hochlandprofessional.pl”.

Bilety na targi Expo Sweet 2023 kupić można na stronie www.exposweet.pl.