GREEN HOUSE DEVELOPMENT: NOWE INWESTYCJE MIESZKANIOWE I MIĘDZYNARODOWA NAGRODA ZA PROJEKT WAVE MIĘDZYZDROJE RESORT&SPA

Firma Green House Development S.A., realizująca projekty deweloperskie w wymagających sektorach rynku nieruchomości w segmencie premium i luksusowym kończy 2022 rok spektakularnym osiągnięciem w skali europejskiej. Najwyższa jakość projektów, dbałość o otoczenie oraz walory ekologiczne to podstawowe elementy leżące u podstaw budowy wartości spółki oraz wartości dla jej klientów. Firma realizuje obecnie inwestycje na warszawskim Wilanowie: Hampton Residence Wilanów oraz Art Garden Wilanów, a także w Międzyzdrojach. W Świnoujściu wkrótce wystartuje budowa hotelu AQUART, a w przyszłym roku zakończony zostanie II etap inwestycji Wave Międzyzdroje Resort & SPA, który otrzymał nagrodę w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2022-2023 w kategorii Architecture Multiple Residence. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiadała poznańska pracownia MODO Architektura.

Green House Development S.A. to polska firma działająca na rynku deweloperskim od ponad 15 lat. Misją firmy jest wspieranie klientów w budowaniu nowej jakości życia w harmonii z naturalnym otoczeniem. Wszystkie inwestycje firmy powstają w sposób podkreślający walory ekologiczne lokalizacji na czym korzystają zarówno klienci, jak i otoczenie realizowanych nieruchomości. Aktualnie firma prowadzi równolegle dwa projekty: kolejną inwestycję w ramach Hampton Residence Wilanów przy ul. Hlonda oraz Art Garden Wilanów przy ulicy Pamiętnej. Te projekty zakładają realizację wysokiej jakości rezydencji o unikalnych walorach użytkowych w wygodnych lokalizacjach – w bezpośrednim sąsiedztwie projektów zlokalizowane są liczne szkoły, Infrastruktura Wilnowa zapewnia dostęp do sklepów, punktów usługowych, restauracji czy klubów fitness.

Na zaawansowanym etapie realizacji znajduje się wyjątkowy, doceniony przez międzynarodowe grono ekspertów oceniających inwestycje w konkursie European Property Awards 2022/23 projekt Wave Międzyzdroje Resort & SPA. „Jest to inwestycja inspirowana miejscem, w którym się znajduje. Całość założenia stanowi kompleks mieszkaniowy położony w pierwszej linii brzegowej, otwarty jednocześnie dla gości z zewnątrz, wzbogacony o ofertę całorocznych atrakcji. Wyjątkową architekturę tworzy zespół pięciu 11-kondygnacyjnych i 12-kondygnacyjnych charakterystycznie “skręconych” wież, zawierających w sobie luksusowe apartamenty oraz punkty usługowe zlokalizowane w parterach i dwukondygnacyjnej części podziemnej. Projekt wyróżnia przeszklona fasada z panoramicznymi oknami i przezroczyste balustrady tarasów i balkonów. Prawie każde z mieszkań posiada wyjątkowy i niepowtarzalny widok w kierunku morza.” mówi Piotr Chojara, Członek Zarządu pracowni MODO Architektura, która była autorem nagrodzonego projektu.

„Ogromnym atutem kompleksu jest dostęp do funkcji sportowo-rekreacyjnych, strefy wellness&spa m.in. z dwoma basenami, jacuzzi oraz restauracji, terenów zielonych, placu zabaw. Bliskie sąsiedztwo lasu i plaży, jak również połączenie z centrum Międzyzdrojów dzięki promenadzie to niewątpliwe zalety położenia kompleksu. Inwestycja umożliwia zakup apartamentu na własne potrzeby oraz zakup inwestycyjny z możliwością powierzenia zarządzania naszej drugiej spółce” podkreśla Adam Sadowski, Prezes Green House Development S.A.

Więcej informacji: www.greenhousedevelopment.pl

***

Biuro projektowe MODO Architektura zostało założone w 2010 roku przez Tomasza Borowiaka i Piotra Chojarę, po udanej samodzielnej karierze oraz współpracy z najlepszymi praktykami w Londynie i Poznaniu. Pracownia koncentruje się na dostarczaniu wyjątkowych projektów z przemyślaną i kompleksową obsługą projektową.

MODO Architektura działa rozumiejąc specyfikę inwestycji budowlanych i roli koncepcji, a dalej projektu jako etapu, który ma wyeliminować zagrożenia i umożliwić osiągnięcie pożądanego rezultatu biznesowego.

Działalność pracowni opiera się o strategię „workshop design” czyli strategię projektową pozwalającą utrzymać stały kontakt Inwestora z projektem, przy jednoczesnym minimalnym zaangażowaniu jego cennego czasu. MODO Architektura działa kompleksowo, zajmując się wszystkimi etapami powstawania inwestycji:

  • Projektowanie architektoniczne w tym projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, oraz przetargowe.
  • Projektowanie konstrukcji, instalacji elektrycznych, instalacji sanitarnych oraz dróg.
  • Prowadzenie i nadzór inwestycji budowlanych w tym nadzór projektowy z ramienia klienta.
  • Koordynacja dokumentacji branżowych.
  • Kosztorysowanie i doradztwo inwestycyjne.

Więcej informacji: https://modoarchitektura.pl/