Galyna Nechaeva w zarządzie EFL

Rada Nadzorcza EFL S.A. powołała Galynę Nechaevą na stanowisko członka zarządu ds. relacji pracowniczych i środowiska pracy. Galyna Nechaeva dotychczas pełniła w EFL funkcję dyrektora HR.

Galyna Nechaeva dołączyła do Grupy EFL w czerwcu 2020 roku w roli dyrektora obszaru HR. Główne projekty, za które odpowiada, to wdrożenie nowego modelu przywództwa, zmiana systemu motywacyjnego, rewitalizacja biura w Warszawie oraz wspólne budowanie synergii w ramach Grupy Credit Agricole Polska, w który to projekt zaangażowane są działające w Polsce spółki w tym Credit Agricole Bank oraz  Grupa EFL.

W czerwcu 2024 roku została powołana na stanowisko członka zarządu ds. relacji pracowniczych i środowiska pracy.

Galyna Nechaeva posiada ponad 20-letnie doświadczenie pracy w różnych obszarach sektora bankowego w Ukrainie, w tym 12-letnie w obszarze HR w Credit Agricole Ukraina. Karierę zawodową rozpoczęła w 1996 roku w Banku Societe Generale, gdzie pełniła funkcje wsparcia. W 2007 roku dołączyła do Banku Credit Agricole w Ukrainie pracując początkowo w obsłudze sieci handlowej. Od 2009 roku jest związana z obszarem HR. Początkowo pełniła funkcję HR Biznes Partnera i odpowiadała za sieć handlową. Następnie awansowała na stanowisko dyrektora HR, a w latach 2014 – 2019 pełniła rolę członka zarządu ds. HR Banku Credit Agricole w Ukrainie.

W roku 2019 w ramach polityki mobilności rozpoczęła pracę w Credit Agricole Bank Polska we Wrocławiu na stanowisku dyrektora HR. Była odpowiedzialna m.in. za  zdefiniowanie strategii HR zgodnie ze strategią globalnej firmy i Grupy CA, wdrożenie projektu Human Project w Banku oraz reprezentowanie Credit Agricole Bank Polska w projektach HR w Grupie CA.

***

EFL S.A. powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. W skład Grupy EFL wchodzą spółka flotowa Carefleet, spółka faktoringowa Eurofactor oraz Truck Care, który oferuje  kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych stworzony z myślą o biznesie transportowym. W ramach Grupy EFL spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, usługi flotowe, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku EFL współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in.  Business Superbrands 2021, 2022, sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi
i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 388 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl