Firma Bosch rozpoczęła nabór do akceleratora dla startupów

Termin zgłoszeń do Bosch Startup Harbour to 30 września br.

  • Startup Harbour to akcelerator dla firm technologicznych na wczesnym etapie rozwoju stworzony przez firmę Bosch.
  • Do udziału w bieżącej edycji zaproszone są projekty z obszarów AI i Metaverse.
  • Startupy wybrane w konkursie otrzymują wsparcie w rozwoju firmy i zespołu. W ramach inicjatywy możliwa jest także przetestowanie w pilotażu pomysłu na biznes i współpraca z firmą Bosch.
  • Termin przesyłania zgłoszeń: 30 września br.

Bosch Startup Harbour to akcelerator dla firm technologicznych na wczesnym etapie rozwoju, które szukają wsparcia w zakresie weryfikacji założeń, technologii i modelu biznesowego rozwijanego przez siebie projektu. Wybrane startupy zapraszane są przez firmę Bosch do udziału w kilkumiesięcznym programie, który wspiera je w rozwoju biznesu i zespołu.

Współpraca z dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwem pomaga zweryfikować pomysł na biznes i przetestować go w pilotażu, a bogaty program szkoleniowy umożliwia rozwój kompetencji.Termin przesyłania zgłoszeń w najbliżej edycji upływa 30 września 2023 roku.

“Innowacyjność jest w DNA biznesu Bosch, dlatego rozumiemy, jak ważne jest wspieranie pomysłów stojących za nowatorskimi rozwiązaniami. W Grupie Bosch pracuje wielu ekspertów, którzy dysponują doświadczeniem i szeroką wiedzą branżową i chcą się nimi dzielić z młodymi, rozwijającymi się firmami. Dlatego stworzyliśmy akcelerator Bosch Startup Harbour. Do udziału w najbliższej edycji zapraszamy firmy na wczesnym etapie rozwoju, które proponują rozwiązania w dziedzinie AI i Metaverse”

mówi Rafał Rudziński, Prezes spółki Robert Bosch i reprezentant Grupy Bosch w Polsce.

Dzięki Bosch Startup Harbour młode firmy zyskują wsparcie i doradztwo w rozwoju i weryfikacji swojego modelu biznesowego, możliwość realizacji projektów pilotażowych oraz wsparcie w rozwoju zespołu przez szkolenia i indywidualny mentoring. Oferujemy także konsultacje z ekspertami Bosch i partnerami ekosystemu dla startupów, a także – możliwość współpracy biznesowej z Bosch.

W najbliższej edycji do Bosch Startup Harbour zapraszamy startupy, które koncentrują się na:

1. Innowacjach opartych na generatywnej sztucznej inteligencji i danych syntetycznych.

2. Doskonaleniu edukacji i szkoleń z wykorzystaniem generatywnej SI.

3. Zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości (XR) w rozwoju oprogramowania do zautomatyzowanej jazdy.

4. Interakcji Metaverse – człowiek wspieranej przez inteligentne czujniki.

5. Kształtowaniu zrównoważonej cyfrowej rewolucji w przemyśle.

Więcej o konkursie i programie:

https://www.startup-harbour.com/