Elektrownia Powiśle z pierwszym przedszkolem. 
KIDS&Co. wkracza do prestiżowej lokalizacji w stolicy

Największa w Polsce sieć prywatnych, dwujęzycznych przedszkoli i żłobków rozpoczyna działalność w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Nowa placówka będzie zarazem dwudziestą inwestycją firmy KIDS&Co. w Polsce. Otwarcie obiektu, w którym przewidziano miejsca dla blisko 80 dzieci, zaplanowano na początek września br.

W przedszkolu zlokalizowanym w popularnej lokalizacji na Powiślu znajdą się między innymi przestronne sale dla grupy 2, 3 i 4-latków, wyposażone w najwyższej jakości, nowoczesne meble oraz akcesoria umożliwiające aktywny rozwój dzieci. Placówka posiada ogrodzony,  kameralny plac zabaw zlokalizowany na zewnątrz budynku. Rodzice będą mogli skorzystać z podziemnego parkingu Elektrowni, który w pierwszej godzinie postoju będzie bezpłatny.   

Organizacja codzienności wokół miejsca zamieszkania i pracy jest bardzo istotna, dlatego nasze przedszkola znajdują się w okolicy osiedli, firm, a nawet bezpośrednio w biurowcach. Rozwijamy się w lokalizacjach, które zapewniają bliskość kompleksowej infrastruktury. Dzięki temu rodzice mają możliwość załatwienia wielu spraw – zarówno w kontekście prywatnym, jak i zawodowym – dosłownie w jednym miejscu. Nowy obiekt w Elektrowni Powiśle to nasza najbardziej prestiżowa lokalizacja. Jej wyjątkowe położenie zapewnia bliskość do wielu punktów mieszkalnych i biznesowych znajdujących się na Powiślu. Daje też szansę zagospodarowania wspólnego czasu po zajęciach – mówi Karina Trafna, Prezes sieci KIDS&Co.  

Wielką zaletą nowego przedszkola przy ul. Zajęczej 4 jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się między innymi: Centrum Nauki Kopernik, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego i deptak nad Wisłą. Również sama Elektrownia Powiśle oferuje możliwość skorzystania z wielu usług, między innymi dzięki dostępności lokali gastronomicznych, handlowych  oraz strefy beauty. Obok Elektrowni znajduje się też stacja metra.

KIDS&Co. w Elektrowni Powiśle będzie ósmym przedszkolem sieci w województwie mazowieckim. Rekrutacja do nowej placówki na warszawskim Powiślu trwa. 

Dwujęzyczna przyszłość

KIDS&Co. to sieć dwujęzycznych komercyjnych przedszkoli zlokalizowanych między innymi przy firmach i w biurowcach. Unikalny koncept KIDS&Co. opiera się na trzech filarach: autorskim programie rozwoju umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej korzystającym z elementów planu Daltońskiego oraz Montessori, dwujęzyczności oraz diecie makrobiotycznej. Kadra placówek stawia na rozwój kompetencji przyszłości – nauki samodzielnego myślenia, umiejętności współpracy, rozpoznawania i nazywania emocji oraz rozwoju zainteresowań i naturalnych talentów. Dwujęzyczność możliwa jest dzięki stałej obecności native speakerów (język angielski oraz hiszpański) oraz uwzględnieniu ponad 2000 godzin zajęć z wybranego języka obcego. Przedszkole oferuje również możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb dzieci. 

***

KIDS&Co. od 16 lat wyznacza najwyższe standardy w edukacji przedszkolnej, tworząc nowoczesne, dwujęzyczne przedszkola i żłobki komercyjne, firmowe oraz przybiurowcowe. Misją marki jest pomoc rodzicom w pogodzeniu dwóch niezwykle ważnych ról życiowych – roli rodzica i pracownika. Placówki otwierane są w najdogodniejszych lokalizacjach, w tym w bezpośrednim sąsiedztwie dużych miejsc pracy. Unikalność placówek KIDS&Co. opiera się na trzech filarach: dwujęzyczności, diecie makrobiotycznej oraz autorskim programie rozwoju umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej.

W Polsce pod marką KIDS&Co. działa 19 placówek: żłobków i przedszkoli komercyjnych, firmowych oraz przybiurowcowych, m.in. w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Suwałkach oraz Ostrowi Mazowieckiej. KIDS&Co. odpowiada za kompleksową obsługę procesu związanego z założeniem i prowadzeniem placówek: od przygotowania biznesplanu, projektu i koordynacji budowy, przez rekrutację kadry i prowadzenie zapisów do przedszkoli, po zarządzanie placówką i wdrożenie autorskiego programu nauczania i żywienia. 

Więcej informacji: www.kids-co.pl