Ekspert Flotowy – trwają zapisy na szkolenia flotowe

Cykl szkoleń pod nazwą Ekspert Flotowy organizowany przez Volkswagen Financial Services to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń branży flotowej w Polsce.  Pierwsze szkolenie za nami, a nadal trwają zapisy na wrzesień i październik. Przed nami moduły poświęcone elektromobilności (20.09) oraz narzędziom do diagnozy flot (11.10). I jak zapewnia VW FS – są jeszcze wolne miejsca.

Ekspert Flotowy jest propozycją, w ramach której managerowie flotowi mogą stale podnosić swoje kompetencje branżowe w tematach związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów zarządzania firmową flotą. Idea cyklu narodziła się 10 lat temu i od tego czasu format zyskuje powiększające się grono odbiorców.

Program szkoleń Ekspert Flotowy jest wyjątkową, nieocenioną wręcz inicjatywą dla fleet managerów, która zapewnia aktualną, bieżącą wiedzę, dostęp do najnowszych informacji, trendów i regulacji prawnych oraz wymianę praktycznych doświadczeń pomiędzy uczestnikami – mówi Luba Kurek, członek SKFS, Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego „Baltona” S.A.

Tegoroczna edycja – są jeszcze wolne miejsca

W tym roku, jak zapowiada organizator, czyli Volkswagen Financial Services, zaplanowano jeszcze dwa szkolenia – we wrześniu i październiku. Najbliższe, 20 września, jest poświęcone elektromobilności. 

– Nie mogę się już doczekać szkolenia wrześniowego. Temat elektromobilności jak najbardziej przyda się w mojej codziennej pracy. Elektromobilność w Polsce nabiera tempa, coraz więcej samochodów elektrycznych zauważamy na naszych drogach i coraz więcej firm przygotowuje się do zmiany floty na samochody w pełni elektryczne – podkreśla Sylwia Nikisz, Fleet Management Specialist w VELUX Polska.

Szkolenia przygotowano w formie stacjonarnej oraz online. Każde z nich kończy się testem z pytaniami, dzięki czemu szybko można sprawdzić poziom swojej wiedzy. Uczestnicy, którzy przystąpią do testów, będą mogli podejść do egzaminu końcowego, który odbędzie się w październiku br. (po ostatnim szkoleniu).

Zakończenie tegorocznej edycji Eksperta Flotowego odbędzie się podczas uroczystej gali finałowej w Warszawie. Uczestniczka lub uczestnik z najwyższą liczbą punktów z testów i egzaminu końcowego otrzyma tytuł „Eksperta Flotowego 2022”.

Warto pamiętać, że każdy moment jest dobry, aby zapisać się na szkolenia w ramach Eksperta Flotowego. Nawet jeśli ktoś nie uczestniczył w poprzedniej edycji lub nawet w ostatnim spotkaniu, może śmiało zgłosić się na wrześniowe wydarzenie. Serdecznie zapraszamy do udziału – zachęca dr Daniel Trzaskowski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services.

Formularz zgłoszeniowy do programu Ekspert Flotowy znajduje się na stronie https://ekspertflotowyekstra.pl/. Organizatorem jest Volkswagen Financial Services, a partnerami marka ŠKODA oraz Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych.

 

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).