Ekspert Flotowy 11 – ruszyły zapisy na szkolenia z zarządzania flotą

Ekspert Flotowy to coroczny, bezpłatny cykl szkoleń skierowany do menedżerów flotowych. Jego organizatorem jest Volkswagen Financial Services. Tegoroczna edycja Eksperta Flotowego odbędzie się 5 września i 3 października. Partnerem strategicznym została marka samochodów CUPRA. Właśnie ruszyły zapisy!

Ekspert Flotowy to ceniony w branży, unikalny cykl szkoleń dla menedżerów flotowych, który jedenasty rok gromadzi doświadczonych ekspertów oraz praktyków. Charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym i dopasowaniem do aktualnych wyzwań, przed jakimi w dzisiejszych czasach stoją osoby zarządzające firmowymi parkami samochodów. Tegoroczna formuła Eksperta Flotowego otrzymała nowy element – oprócz wykładów i prelekcji pojawią się case studies. Zaproszeni przez organizatora, firmę Volkswagen Financial Services, eksperci opowiedzą m.in. o elektryfikacji flot czy wykorzystaniu samochodów do budowania wizerunku firmy na rynku.

W ramach Eksperta Flotowego fleet managerowie mogą poszerzyć swoje kompetencje, wziąć czynny udział w inspirujących rozmowach i spotkać się z ekspertami z całej branży. To także, a może przede wszystkim, unikalna okazja do wymiany praktycznych doświadczeń.

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w 11. edycji cyklu szkoleń pod nazwą Ekspert Flotowy, który pomaga menedżerom flotowym w doskonaleniu swoich umiejętności. W tym roku skupimy się na najnowszych trendach i rozwiązaniach w dziedzinie nowoczesnego i efektywnego zarządzania flotą. Wydarzenie ze względu na swoją unikalną formułę od lat przyciąga uwagę osób zarządzających flotami. W ubiegłym roku udział w szkoleniach wzięło ponad 2 500 uczestników – mówi Maciej Zwiewka, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services.

Nowy strategiczny partner

Tegoroczna edycja Eksperta Flotowego jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu. Wydarzenie zyskało strategicznego partnera, którym została marka CUPRA – najmłodsza i najszybciej rozwijająca się marka samochodów w Europie. Samochody tej marki dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi i drapieżnemu designowi zwracają uwagę na drogach oraz trafiają w gusta użytkowników flot, szczególnie wśród kadry menadżerskiej i w segmencie „User – chooser”. Właśnie z tego względu marka wpisuje się w tegoroczną edycję szkolenia, podczas której dużo czasu zostanie poświęcone wizerunkowi flot.

CUPRA dostarcza nie tylko wyraziste auta z unikalnym designem i osiągami, ale przede wszystkim ekscytujące emocje, o których warto pamiętać w naszej codzienności. CUPRA, poprzez swój wygląd i młody wiek jest wspaniałym wyróżnikiem firm, gwarantuje bezpieczeństwo przez technologię i 5 lat gwarancji oraz jest niebanalnym benefitem pozapłacowym, bardzo docenianym przez użytkowników. Cieszę się, że dzięki temu partnerstwu będziemy mogli przybliżyć świat CUPRY menedżerom flotowym – dodaje Daria Zielaskiewicz, Dyrektorka marek SEAT i CUPRA w Volkswagen Group Polska.

Co czeka uczestników 11. edycji Eksperta Flotowego

Szkolenia zaplanowane w pierwszym dniu (5 września) rozpoczną się od omówienia, połączonego z case study, roli pojazdów firmowych w komunikacji wartości przedsiębiorstwa. Następnie uczestnicy wysłuchają prelekcji na temat budżetowania kosztów floty, elektryfikacji jej pojazdów i kluczowych obszarów procesu decyzyjnego przy zakupie lub wymianie samochodów.

Kolejne szkolenia odbędą się 3 października 2023 r. Poruszone zostaną m.in. tematy serwisowania floty w ASO czy narzędzi wspierających fleet managera. Gościem specjalnym będzie Mikołaj „Miko” Marczyk – najmłodszy w historii rajdowy mistrz Polski, który od wielu lat startuje w zawodach dzięki wsparciu Volkswagen Financial Services. Miko opowie o roli partnerstwa strategicznego w zarządzaniu flotą w rajdach samochodowych.

Rejestracja jest już otwarta

Oba dni szkoleń odbędą się stacjonarnie w warszawskiej Elektrowni Powiśle, jednak organizatorzy przewidzieli także możliwość wzięcia udziału online. Wszystkie informacje na temat szkoleń z cyklu Ekspert Flotowy, a także formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej www.ekspertflotowy.vwfs.pl.