EFL z certyfikatem HR Najwyższej jakości 2023

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK) przyznało EFL certyfikat HR Najwyższej Jakości 2023. Wyróżnienie stanowi potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym i wiarygodnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

W Grupie EFL pracuje ok. 900  osób, nie tylko w głównych biurach we Wrocławiu czy w Warszawie, ale także w licznych oddziałach regionalnych rozproszonych po całej Polsce. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zarządzanie polityką personalną i prowadzenie wielu działań czyniących z EFL atrakcyjnego pracodawcę dla wszystkich pracowników. Dotyczy to również pierwszego momentu styku kandydatów z naszą organizacją, czyli rekrutacji i onboardingu. Krok po kroku wdrażamy nowe rozwiązania i poszerzamy ofertę pracowniczą. Zdajemy sobie sprawę, że jest to proces ciągły, który musi być dobrze zaplanowany i konsekwentnie realizowany. Nagroda „HR Najwyższej Jakości” to dla nas kolejne potwierdzenie, że zmierzamy w dobrym kierunku. Pokazuje, że dynamicznie odpowiadamy na zmiany, ale też sami kreujemy dobre praktyki HR-owe – powiedziała Galyna NECHAEVA, Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

Na całokształt polityki personalnej składają się między innymi takie obszary jak rekrutacja, onboarding, benefity, rozwój, angażowanie i docenianie pracowników. To właśnie te elementy zostały poddane ocenie w certyfikowanych przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami organizacjach. Badaniu ankietowanemu poza procesami HR podlega także wybrany projekt HR. W efekcie, wyróżnienie jest przyznawane organizacjom stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

***

EFL S.A. powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu.  W skład Grupy EFL wchodzą spółka flotowa Carefleet, spółka faktoringowa Eurofactor  oraz TUCK CARE, która oferuje  kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych stworzony z myślą o biznesie transportowym. W ramach Grupy EFL spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, usługi flotowe, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku EFL współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in.  Business Superbrands 2021, 2022 sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 365 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl