EcoFlow wprowadza na rynek 3 inteligentne urządzenia zasilane akumulatorami, które zmieniają wyobrażenie o życiu w domu, na zewnątrz i w podróży

EcoFlow BLADE to pierwsza na świecie zrobotyzowana kosiarka do trawy z wirtualną nawigacją po granicach i unikaniem przeszkód

EcoFlow GLACIER to pierwsza na świecie przenośna lodówka z wbudowaną kostkarką do lodu i wymiennym akumulatorem

EcoFlow WAVE 2 to wydajny, przenośny klimatyzator i grzejnik

EcoFlow, wiodąca firma w dziedzinie ekologicznych rozwiązań energetycznych, ogłosiła dziś globalną dostępność swoich przełomowych inteligentnych urządzeń – EcoFlow BLADE, GLACIER i WAVE 2. Urządzenia te wykorzystują zalety technologii akumulatora EcoFlow, zapewniając energooszczędne działanie w domu i podczas przygód na świeżym powietrzu.

BLADE i GLACIER będą dostępne w Polsce pod koniec kwietnia/na początku maja, a WAVE 2 pod koniec maja.

Produkty te, na których opracowanie EcoFlow uzyskał łącznie 15 patentów, zostały po raz pierwszy zaprezentowane na początku tego roku na targach CES. Zarówno BLADE, jak i GLACIER znalazły się na liście wyróżnionych nagrodami za innowacje CES 2023.

EcoFlow BLADE, jako pierwsza na świecie zrobotyzowana kosiarka do trawnika, wykorzystuje zaawansowaną robotykę do zautomatyzowanej, bezproblemowej pielęgnacji ogrodu. EcoFlow GLACIER, kolejna światowa nowość, oferuje przenośną lodówko-zamrażarkę wyposażoną w zintegrowaną kostkarkę do lodu i wymienny akumulator. EcoFlow WAVE 2 oferuje najszybsze chłodzenie i ogrzewanie w zasilanym akumulatorowo klimatyzatorze i grzejniku.