Drugi sklep dm w Tarnowie

Zakupy pełne radości, w korzystnych cenach i z całą gamą dodatkowych atrakcji czekają na mieszkańców Tarnowa już w najbliższy czwartek (22.02.2024) od godziny 8:00 rano. A to wszystko z okazji otwarcia nowej drogerii dm, przy al. Jana Pawła II 29. Nowo otwarta drogeria będzie już drugim sklepem dm w mieście,  siódmym w województwie małopolskim i dwudziestym trzecim w Polsce. Zgodnie z zapowiedzią w tym roku dm planuje podwojenie liczby swoich sklepów i dalszy rozwój w południowo-zachodniej części kraju.

– Tarnów jest ważnym ośrodkiem gospodarczym i turystycznym na mapie Małopolski, dlatego bardzo cieszymy się, że możemy otworzyć tu nasz drugi sklep. Po ubiegłorocznym debiucie wiemy, że mieszkańcy Tarnowa polubili drogerię dm i chętnie robią u nas zakupy. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy 15% rabat powitalny na całe zakupy, zestawy mini prezentów, darmowy żel pod prysznic marki własnej Balea i szereg atrakcji dla całych rodzin – mówi Maciej Stanisławczyk, kierownik regionalny dm w Polsce. Mamy nadzieję, że nasza atrakcyjna oferta i zawsze gotowy do pomocy zespół doradców w sklepie podbiją serca kolejnych klientów.  Już od 22 lutego zapraszamy wszystkich tarnowian na zakupy do naszego nowego sklepu przy al. Jana Pawła II 29,  od poniedziałku do soboty od 8:00 do 20:00 – dodaje Stanisławczyk.

Co znajdą klienci w drogeriach dm? – szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy. W dziale dziecięcym sklepu dm rodzice kupią wszystko dla niemowląt i dzieci. Co więcej w asortymencie dostępna jest także żywność, artykuły gospodarstwa domowego i karma dla zwierząt. Wśród kupujących szczególną popularnością, cieszą się produkty marek własnych, w tym marka certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde, czy popularna marka własna Balea.

Szerokie alejki, jasna i przyjazna aranżacja wnętrz sklepów sprawia, że zakupy są wygodne i przyjemne. Obok bezpłatnego dystrybutora z wodą w sklepie znajdują się fotokioski z usługą natychmiastowego wydruku zdjęć, a nawet stacja do darmowego pakowania prezentów. W nowym sklepie w Tarnowie na miłośników makijażu czeka aż 13 szaf makijażowych, z czego 5 z markami własnym dm. Rodzice na miejscu znajdą przewijak z zapasem pieluch marki własnej babylove. Dla najmłodszych dm przygotował bujanego konika oraz małe wózki zakupowe.

Tym, co wyróżnia dm na polskim rynku są ceny. Drogerie gwarantują atrakcyjną i trwałą cenę półkową, która nie jest podwyższana przez okres minimum 4 miesięcy od daty ostatniej podwyżki widocznej przy każdym produkcie. Dzięki temu klienci nie muszą już polować na promocje danych  produktów i kupować  na zapas, bo w dm ceny są trwałe korzystne. dm wychodzi z założenia, że nie należy sztucznie zawyżać cen, by potem obniżać je na krótki okres, zmuszając klienta do kupowania produktów na promocjach, a nie wtedy, kiedy faktycznie ich potrzebuje.
Drugim wyróżnikiem są atrakcyjne oferty kuponów rabatowych w aplikacji dm oraz dodatkowe kupony PAYBACK. W skali miesiąca to łącznie około dwudziestu różnego rodzaju kuponów, które w połączeniu z gwarancją trwałej ceny tworzą korzystną ofertę dm.

Na uroczyste otwarcie drogeria przygotowała dodatkowy 15% rabat powitalny oraz kremowy żel pod prysznic marki własnej Balea. Będzie można otrzymać go w prezencie przy zakupach za okazaniem kuponów dostępnych w gazetkach dm lub zakupić. Oferta ważna jest do 2 marca lub do wyczerpania zapasów. Dodatkowo na odwiedzających drogerię dm czekać będą  mini prezenty, atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, spotkanie z pluszowym Misiem Czyścioszkiem – Saubär. W programie pojawią się także:
22.02. – Darmowy poczęstunek – gofry na patyku, balonowy artysta
23.02. – Malowanie twarzy dla dzieci, figurki z balonów
24.02. – Darmowy poczęstunek – popcorn, balonowy artysta

Mieszkańcy całej Polski mogą kupować w sklepie online www.dm.pl oraz za pomocą aplikacji “Mój dm”. Mają przy tym możliwość wybrania najbardziej komfortowej i wygodnej dla siebie opcji realizacji zamówienia: dostawy w ciągu 2-3 dni roboczych do domu, dowolnego punktu odbioru DPD Pickup, urządzenia Paczkomat® InPost, albo odbioru ekspresowego w swojej drogerii stacjonarnej już po 3 godzinach od złożenia zamówienia.

Powierzchnia sali sprzedaży dm w Tarnowie wynosi ponad 500 m2. Drogeria zadbała o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w ławeczkę do odpoczynku. Na klientów czeka komfortowy parking. Sklep dm otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:00 do 20:00. Więcej na www.dm.pl