DL INVEST GROUP: KROSS S.A. WYNAJMUJE POWIERZCHNIE W CZĘSTOCHOWIE I SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

KROSS S.A., polska firma, która dostarcza wysokiej jakości sprzęt sportowy: rowery i szeroką gamę akcesoriów, wynajęła około 1000 mkw. w wielofunkcyjnym kompleksie należącym do DL Invest Group i mieszczącym się przy ulicy Jagiellońskiej 1 w Częstochowie – DL Jagiellońska oraz w parku handlowym zlokalizowanym Siemianowicach Śląskich. Częstochowski kompleks to jeden z najnowocześniejszych kompleksów komercyjnych w Częstochowie oferujący powierzchnie biurowe i handlowe, zlokalizowany przy głównej arterii komunikacyjnej miasta – ul. Jagiellońskiej. Park w Siemianowicach Śląskich – DL Shopping Center Siemianowice to z kolei kompaktowy projekt handlowy dostosowany w możliwie największym stopniu do lokalizacji i wymagań lokalnych społeczności. 

DL Jagiellońska 1 to jeden z najważniejszych projektów komercyjnych w Częstochowie, który dostarczył na rynek tego miasta nowoczesnych powierzchni biurowych i handlowych, spełniających wymagania polskich i międzynarodowych firm. DL Jagiellońska to jeden z sześciu obecnie funkcjonujących biurowców należących do DL Invest Group, w których dominującą funkcją jest funkcja biurowa z istotnym dodatkiem funkcji handlowych i usługowych. Kolejne trzy kompleksy biurowe z dodatkowymi funkcjami handlowymi i usługowymi są na etapie projektowania” – mówi Magdalena Koroś, Manager ds. Komercjalizacji w DL Invest Group

Park handlowy w Siemianowicach to z kolei elastyczny projekt handlowy, który lokalnym mieszkańcom dostarcza oczekiwanych przez nich funkcji i wzbogaca lokalną ofertę o sklepy i punkty uznanych polskich i międzynarodowych marek. Obiekty tego typu, znajdując się blisko miejsc zamieszkania konsumentów, umożliwiają znaczące oszczędności czasu i środków – konsumenci mogą dokonać zakupów w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. „DL Invest Group posiada obecnie w swoim portfolio 11 działających parków handlowych, a dwa kolejne projekty są w przygotowaniu – dodaje Magdalena Koroś. 

„Wynajem powierzchni przez uznaną firmę, jaką jest KROSS S.A., w naszych nieruchomościach to poświadczenie z jednej strony wysokiej jakości przestrzeni, a z drugiej dobrej lokalizacji naszych projektów. Do jakości nieruchomości i zarządzania obiektami przykładamy szczególną wagę, ponieważ jedną z naszych konkurencyjnych przewag jest fakt, że wszystkie nasze projekty pozostają w portfelu DL Invest Group. Z najemcami chcemy współpracować długoterminowo traktując priorytetowo ich potrzeby” – podsumowuje Magdalena Koroś. 

***

DL Invest Group jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich inwestorów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Zdywersyfikowane portfolio nieruchomości obejmuje trzy segmenty:

• centra logistyczne,

• centra biurowe,

• centra handlowe.

Starannie wybrane lokalizacje oraz projekty przemyślane w szczegółach pod względem architektonicznym, funkcjonalnym oraz wykonawczym przy zachowaniu restrykcyjnych wymogów jakości stanowią podstawę sukcesu DL Invest Group, której portfolio obejmuje już ponad 2.000.000 mkw. nieruchomości.

Realizowane inwestycje pozostają własnością DL Invest Group, która następnie zarządza projektami w ramach wewnętrznych struktur i aktywów własnych. Siłą DL Invest Group jest budowany przez kilkanaście lat potencjał doświadczenia ponad stuosobowego zespołu wykwalifikowanych specjalistów tworzących rozbudowaną wewnętrzną strukturę Grupy. DL Invest Group ma możliwość samodzielnego przeprowadzenia całego procesu inwestycyjnego, począwszy od analizy oraz badania danej lokalizacji poprzez finansowanie, projektowanie, budowę, wynajem aż po efektywne zarządzanie.

Więcej informacji: www.dlinvest.pl