Dekada Nysa powiększa ofertę dla domu

Już 15 kwietnia Dekada Nysa poszerzy swoją ofertę o nową markę specjalizującą się w rozwiązaniach AGD do kuchni i jadalni. Sklep należącej do firmy Dajar marki Ambition zajmie powierzchnię 120 mkw. 

Marka Ambition znana jest z niebanalnego wzornictwa i dbałości o szczegóły produktów, przy jednoczesnym zachowaniu ich wysokiej jakości. W nowym salonie w Dekadzie Nysa klienci znajdą unikatowe kolekcje tworzonych zgodnie z najnowszymi trendami garnków i patelni, designerskie zastawy stołowe, serwisy obiadowe i akcesoria kuchenne.

Cieszę się, że możemy poszerzyć ofertę Dekady Nysa o tak znaczącą markę jak Ambition. Nowy salon jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na produkty wysokiej jakości, które ułatwiają codzienne przygotowywanie posiłków i wyrażają ich styl życia – mówi Maciej Kwit, dyrektor galerii handlowej Dekada Nysa. – Otwarcie salonu wiosną koresponduje z sezonowym zainteresowaniem posiłkami na świeżym powietrzu i spotkaniami w gronie najbliższych. W ofercie Dekady Nysa znajduje się również szeroki asortyment produktów spożywczych, dostępnych w sieci Carrefour, niezbędnych do organizacji wiosennych pikników czy grilla. Ta oferta idealnie wpisuje się w ten czas i jestem przekonany, że połączenie bogatego asortymentu produktów spożywczych z nową ofertą AGD spotka się z ciepłym przyjęciem naszych klientów dodaje M. Kwit.

Galeria handlowa Dekada Nysa jest ważnym punktem na mapie zakupów w regionie. Znajdująca się w sercu Nysy galeria jest łatwo dostępna i stanowi wygodne miejsce na zakupy i rozrywkę. W ofercie galerii na powierzchni blisko 20 tys. mkw. znajduje się 55 lokali handlowo-usługowych. Do najemców obiektu należą m.in. Carrefour Market, Empik, RTV Euro AGD, sklepy marek modowych Reserved, Diverse, Big Star, 4F, Ryłko, Vistula, Wólczanka, CCC, Kubenz, Monnari, Triumph, sklepy Rossmann i Douglas tworzące ofertę beauty, salony z asortymentem dla dzieci i całej rodziny oraz produktami dla domu tj. Half Price i Pepco. Część handlową dopełnia oferta usługowa oraz restauracje i kawiarnie. W marcu tego roku do oferty gastronomicznej galerii dołączyła jedna z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce – Zahir Kebab. W strefie rekreacyjno-rozrywkowej znajduje się ogólnodostępna przestrzeń coworkingowa oraz plac zabaw dla dzieci Kids Play. Za komercjalizację galerii odpowiada firma BOIG The Blue Ocean Investment Group.

DEKADA jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się trzynaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Koninie, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Nysie, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. W ramach współpracy z PKP zaplanowano jeszcze realizację centrum handlowo-komunikacyjnego w Mińsku Mazowieckim.