Czarny Potok Resort SPA & Conference z tytułem Najlepszego Hotelu SPA dla Rodzin

Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdroju został wyróżniony w organizowanym od 14 lat prestiżowym konkursie Perfect SPA Awards. Należący do grupy J.W. Construction hotel został zwycięzcą kategorii “Najlepszy Hotel SPA dla Rodzin”. W ramach tegorocznej edycji oddano ponad 34 tysiące ważnych głosów.

Perfect SPA Awards to konkurs, który z jednej strony jest “cenionym w branży barometrem jakości usług poszczególnych obiektów, ale także ważnym wskazaniem dla osób poszukujących miejsca na wypoczynek w ramach szerokiej oferty rynku SPA & Wellness”. W tym roku odbyła się 14. edycja tego plebiscytu, w ramach którego wyróżnienia w kilkunastu kategoriach wręczane są zarówno na bazie głosowania głosowania internautów, jak i w wyniku obrad kapituły konkursu. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Semana.

Co roku zwieńczeniem konkursu jest uroczyste wręczenie nagród podczas gali Perfect SPA Awards. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, która odbyła się 11 kwietnia w hotelu Sheraton Grand Warsaw, zwycięzcą kategorii “Najlepszy Hotel SPA dla Rodzin” został Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdroju.

– Nagroda w tym konkursie jest dla nas szczególnie ważna, bo stanowi wartościowy i wymierny dowód uznania pochodzący zarówno od branżowych ekspertów, jak i gości. To właśnie z myślą o osobach odwiedzających nasz resort stawiamy na codzienny rozwój naszych usług i dokładamy wszelkich starań, by nasz hotel był miejscem przyjaznym dla wszystkich – niezależnie czy pojawiają się u nas na rodzinny wypoczynek czy w celach biznesowych – mówi Artur Kopacz, dyrektor marketingu Hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference**** w Krynicy Zdroju.

O hotelu

Hotel Czarny Potok Resort Spa & Conference**** to położony nad górskim potokiem, u stóp Jaworzyny Krynickiej, luksusowy i kameralny rodzinny resort SPA. To miejsce stworzone z myślą o aktywnym wypoczynku oraz spotkaniach biznesowych. W ofercie hotelu znajduje się bogata oferta atrakcji dla całej rodziny m.in. baseny wewnętrzny i zewnętrzny, sauny, jacuzzi, Górskie SPA, mini golf, kręgielnia, kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne czy specjalne strefy relaksu z baldachimami nad potokiem. Hotel jest częścią grupy J.W. Construction Holding S.A.