Chłodnie i izotermy IVECO Daily gotowe do odbioru w TRUCK CARE

Firma TRUCK CARE specjalizująca się w kompleksowym wynajmie pojazdów użytkowych przygotowała limitowaną ofertę na specjalistyczne pojazdy IVECO Daily. Klienci zainteresowani wynajmem pojazdów z zabudową chłodniczą mogą to zrobić „od ręki” w promocji „Biznes to wyścig”.

Branża chłodnicza to bardzo specyficzny segment rynku, dla którego czas ma ogromne znaczenie. Klienci nie mogą zaczekać, a przewożone produkty – spożywcze, mrożonki, nabiał, ale też farmaceutyki – mają ograniczony czas przydatności oraz wymagają transportu w rygorystycznie określonych warunkach. Z myślą o tych klientach przygotowaliśmy naszą specjalną ofertę– mówi Janusz Rachwał, Dyrektor Handlowy TRUCK CARE.

Najnowsza promocja TRUCK CARE „Biznes to wyścig” dotyczy pojazdów typu Chłodnia i Izoterma. Pojazdy można wynająć już od 3333 zł netto miesięcznie. W racie wynajmu oprócz finasowania zawarty jest bogaty pakiet usług dodatkowych takich  jak obsługa administracyjna, pełne ubezpieczenie, likwidacja szkód, serwis 24h/7, przeglądy, eksploatacja oraz naprawy usterek pojazdu, holowanie, telematyka + GPS, komplet ogumienia. Klient otrzymuje także gwarancję pojazdu zastępczego oraz wsparcie terenowego opiekuna sprawdzającego stan techniczny pojazdów. 

Wyposażenie pojazdu obejmuje Pakiet Business, na który składają się m.in. skrzynia manualna, wzmocnione amortyzatory tylne, fotel kierowcy amortyzowany, tempomat i klimatyzacja.

***

TRUCK CARE to kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych stworzony z myślą o biznesie transportowym. Odpowiedź na potrzeby firm, które poszukują wygodnych i elastycznych rozwiązań. Specjalizujemy się w krótko-, średnio- i długoterminowym wynajmie pojazdów użytkowych. W naszej flocie posiadamy już 4500 pojazdów w najnowszych modelach uznanych marek jak DAF, MAN, IVECO, VOLVO, MERCEDES – BENZ CZY SCANIA, a wśród nich pojazdy z różnych segmentów – poczynając od lekkich pojazdów dostawczych oraz podwozi przeznaczonych do dystrybucji regionalnej, przez ciągniki siodłowe, pojazdy komunalne, na 4-osiowych podwoziach konstrukcyjnych kończąc. Ofertę uzupełniają naczepy KÖGEL, SCHMITZ, KRONE w różnych konfiguracjach, cysterny oraz zestawy BDF. Każdy z nich dostępny jest w pełnym kontrakcie obejmującym nie tylko wynajem, ale również finansowanie, ubezpieczenie, podatki, serwis, ogumienie oraz pakiety dodatkowe. Wynajem długokomfortowy TRUCK CARE ułatwia pracę przedsiębiorcom, optymalizując wszelkie koszty utrzymania floty. Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej na terenie całego kraju, przejrzystym warunkom finansowania oraz kompleksowej obsłudze, TRUCK CARE zapewnia przedsiębiorcom pełną mobilność w realizacji usług transportowych. TRUCK CARE należy do silnej Grupy finansowej EFL, która jest częścią Credit Agricole S.A., jednej z największych instytucji finansowych w Europie oraz Credit Agricole Leasing & Factoring S.A., najważniejszego uczestnika sektora leasingu i faktoringu w Europie. To również spółka Grupy DBK, największego w Polsce dostawcy produktów i usług dla branży TSL. Więcej na www.truckcare.pl.