Biomed Lublin zmienia nazwę oraz prezentuje nową strategię firmy

Polska firma Biomed Lublin 29 czerwca podczas konferencji w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie ogłosiła nową nazwę oraz strategię działania na najbliższe lata. Spółka znana z innowacyjnych produktów oraz prowadzenia badań klinicznych we współpracy z renomowanymi ośrodkami naukowymi i medycznymi w Polsce od tej pory znana będzie pod nazwą Synthaverse.

Działania zakładające rebranding podyktowane są nieustannie zmieniającymi się realiami rynkowymi, a także nową wizją rozwoju marki będącej odzwierciedleniem potrzeb partnerów biznesowych oraz pacjentów. Celem przedsiębiorstwa jest również budowa sprawnej i stabilnej organizacji. W ostatnim czasie zwiększono zatrudnienie o pracowników sprzedaży i marketingu. Firma nieustannie umacnia swoją pozycję wśród szeroko rozumianej kadry medycznej.

Synthaverse – połączenie nauki i technologii

Nowa nazwa firmy jest symbolem oddania dla nauki i technologii, które kształtują przyszłość medycyny.

Obecnie środowisko biznesowe z dnia na dzień staje się coraz bardziej dynamiczne i konkurencyjne. Jako firma doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Chcemy więc, aby nasza marka była odzwierciedleniem potrzeb partnerów biznesowych oraz samych pacjentów. Zaufanie i doświadczenie, które konsekwentnie zdobywaliśmy od 1944 roku, obecnie przekształcamy w nowoczesną firmę, która z siłą i determinacją poszukuje i tworzy rewolucyjne rozwiązania – mówi Mieczysław Starkowicz, Prezes Synthaverse.

Synthaverse to lider w swojej branży, który tworzy przyszłość, a także dba o zdrowie obecnych i przyszłych pokoleń, przesuwając granice medycyny.

Nieustanny rozwój

Firma nie ustaje w ciągłym rozwoju i stale poszukuje kolejnych możliwości do ekspansji biznesu i umacniania pozycji w branży. Inwestycje jak Centrum Badawczo-Rozwojowe czy zakład produkcyjny ONKO BCG umożliwią wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów w skali międzynarodowej oraz zwiększenie produkcji leku stosowanego w immunoterapii BCG pęcherza moczowego o około
300 000 opakowań rocznie, co oznacza zwielokrotnienie potencjału wytwórczego tego produktu. Kontynuowane są również badania w celu tworzenia nowatorskich rozwiązań, mogących znacząco wpłynąć na sukces w leczeniu chorób i stanów zdrowotnych, zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Jednym z kluczowych elementów strategii jest rozwój portfolio produktowego z zakresu obszarów terapeutycznych jak urologia czy ginekologia.

Firma przy współpracy ze strategicznymi partnerami rozszerza działalności na rynki zagraniczne, wprowadzając innowacyjne produkty i technologie farmaceutyczne do kolejnych krajów i regionów.

Więcej informacji o nowej marce można znaleźć na stronie www.synthaverse.pl

INFORMACJE O SYNTHAVERSE

Początki istnienia firmy sięgają 1944 roku. Jednym z naszych czołowych osiągnięć, a także nieustannie rozbudowywanych kompetencji jest rozwijanie dziedziny immunoterapii. Jesteśmy producentami jedynego polskiego leku stosowanego międzynarodowo w immunoterapii onkologicznej. Jesteśmy także twórcą jedynej w Polsce szczepionki przeciwgruźliczej, którą szczepione są wszystkie noworodki w kraju, oraz która powszechniestosowana jest na całym świecie. Wiedza i wieloletnie doświadczenie w zakresie hodowli szczepów bakteryjnych pozwoliły nam na stworzenie pierwszego w Polsce i, do dziś, jednego z najlepszych probiotyków na rynku – Lakcid®, będącego wciąż wśród nielicznych dostępnych na rynku leków probiotycznych. Już teraz firma dostarcza nasze leki do blisko 50 krajów świata, a ambicją jest zostanie globalnym liderem, wyznaczającym trendy i wzorce na rynku. której celem jest stworzenie efektywnej, nowoczesnej i dynamicznej organizacji w branży Life Science.