Andreea Cheratoiu nową Dyrektor Generalną hoteli sieci Radisson Hotel Group w Krakowie

Stanowisko Dyrektora Generalnego Hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie objęła Andreea Cheratoiu, od 15 lat związana z Grupą Hotelową Radisson.

Andreea Cheratoiu posiada  20-letnie doświadczenie pracy w branży hotelarskiej. Do  Grupy Hotelowej Radisson dołączyła w 2007 roku jako kierownik recepcji Radisson Blu w Bukareszcie. 5 lat później awansowała na stanowisko Dyrektora Operacyjnego obiektu. Z posadą Dyrektora Generalnego pierwszy raz zmierzyła się w 2014 r. w hotelu Park Inn by Radisson w Jekaterynburgu. Od 2017 r. natomiast była odpowiedzialna za działalność trzech hoteli z grupy w Rydze. 3 lata temu Andreea Cheratoiu trafiła do Polski, aby zarządzać warszawskim Radisson Blu Sobieski. Teraz przyszedł czas na Kraków. 

“Kraków to moje ulubione miejsce w Polsce. Jestem bardzo szczęśliwa oraz zaszczycona, że mogę zarządzać dwoma hotelami Grupy Hotelowej Radisson w tym mieście. Chcę jeszcze bardziej poznać miasto, aby w pełni połączyć się z lokalną społecznością i zrozumieć potrzeby gości hotelowych.” – powiedziała Andreea Cheratoiu Dyrektor Generalny Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie.

Andreea Cheratoiu pochodzi z Rumunii, jest absolwentką administracji w biznesie oraz zarządzania w turystyce i hotelarstwie na Academy of Economy Studies oraz Romanian-American University w Bukareszcie. W wolnym czasie uwielbia gotować i czytać oraz jeździć na nartach lub rowerze.

Radisson Blu Hotel Kraków jest pięciogwiazdkowym hotelem, który posiada 196 pokoi oraz 8 sal konferencyjnych, które mogą pomieścić do 150 gości. Obiekt znajduje się w samym sercu miasta w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji turystycznych. Park Inn by Radisson Kraków natomiast jest położony niedaleko Centrum Kongresowego ICE Kraków. Hotel oferuje zakwaterowanie w 152 nowo wyremontowanych pokojach i apartamentach, posiada również 5 funkcjonalnych sal konferencyjnych z dostępem do strefy z panoramicznym widokiem na Kraków, w której można organizować wydarzenia nawet dla 500 osób. Obydwa hotele posiadają renomowane lokale gastronomiczne — restauracje i bary, spa, wypożyczalnie rowerów, przestronne centrum fitness, saunę i podziemny parking.

***

RADISSON BLU 

Radisson Blu to marka hoteli renomowanej kategorii, która gwarantuje profesjonalną i spersonalizowaną obsługę   w stylowych przestrzeniach. Charakteryzując się dbałością o najmniejsze szczegóły i filozofią Yes I Can!, hotele Radisson Blu zostały zaprojektowajne tak, aby inspirować niezapomniane doświadczenia podczas każdego pobytu. Dzięki spersonalizowanej obsłudze i lokalnym niuansom każdy pobyt w hotelu Radisson Blu staje się prawdziwie znaczącym i niezapomnianym doświadczeniem. Hotele Radisson Blu można znaleźć w głównych miastach, terenach największych lotnisk i miejscach wypoczynkowych. Goście i profesjonalni partnerzy biznesowi mogą zwiększyć swoje doświadczenie z Radisson Blu poprzez udział w Radisson Rewards, międzynarodowym programie lojalnościowym oferującym wyjątkowe korzyści i nagrody.

Radisson Blu jest częścią grupy Radisson, która obejmuje Radisson Collection, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson oraz Park Plaza zebrane pod jedną komercyjną marką jako Radisson Hotel Group.  

W celu rezerwacji lub zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o marce odwiedź naszą stronę lub jeden
z profili Radisson Blu: 

LinkedIn | Instagram | Twitter | Facebook | YouTube

 

PARK INN BY RADISSON 

Park Inn by Radisson to marka hoteli klasy średniej, która zapewnia niezapomniane doświadczenia, wyśmienite jedzenie i wesołą aurę. Park Inn by Radisson pozytywnie wpływa na nastrój naszych gości, zapewniając im udany pobyt – poprzez kreatywne wykorzystanie kolorów, inspirujący i współczesny design oraz przyjazną, spersonalizowaną obsługę z zaskakującymi, poprawiającymi samopoczucie dodatkami. Hotele Park Inn by Radisson można znaleźć w większych miastach w pobliżu lotnisk i dworców kolejowych oraz obszarów korporacyjnych. Goście i profesjonalni partnerzy biznesowi mogą zwiększyć swoje doświadczenie z Park Inn by Radisson poprzez udział w Radisson Rewards, międzynarodowym programie lojalnościowym oferującym wyjątkowe korzyści i nagrody.

Park Inn by Radisson jest częścią grupy Radisson, która obejmuje Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Country Inn & Suites by Radisson oraz Park Plaza zebrane pod jedną komercyjną marką jako Radisson Hotel Group.

W celu rezerwacji lub zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o marce odwiedź naszą stronę lub jeden
z profili Park Inn by Radisson:

LinkedIn | Instagram | Twitter | Facebook | YouTube