ALDI otwiera pierwszy sklep w Żurominie – na klientów czekają atrakcyjne promocje, bony i degustacje

W środę 7 lutego o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep ALDI w Żurominie. Nowa placówka zlokalizowana jest przy ul. Lidzbarskiej 25A. Z okazji otwarcia ALDI zaplanowało dla swoich klientów degustacje i specjalne promocje – 25% na odzież i obuwie. Sklep w Żurominie będzie już 310 placówką ALDI w Polsce i 30 w województwie mazowieckim.

Na odwiedzających nowy sklep ALDI w Żurominie czekać będą atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, klienci mają okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w ALDI, takich jak np. sery, wędliny i szeroki wybór słodyczy. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00. Natomiast w kolejnych tygodniach funkcjonowania sklepu na klientów czeka niespodzianka w postaci bonów.

Mamy nadzieję, że osoby odwiedzjące naszą nową placówkę w Żurominie przekonają się, że warto do nas wracać w myśl zasady „Raz ALDI – zawsze ALDI”. Aby jeszcze mocniej ich do tego zachęcić, przygotowaliśmy dodatkową propozycję bonów na zakupy. Akcja ruszy w kilka tygodni od otwarcia. W jej ramach każdy klient, który zrobi zakupy za 100 zł, otrzyma bony o łącznej wartości 100 zł (20 zł x 5) na kolejne zakupy.mówi Wojciech Seroczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.

Sklep w Żurominie został przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1000 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Więcej na www.aldi.pl.