Agnieszka Wyrzykowska dołącza do Havas Media na stanowisku Consulting Director

W marcu do zespołu Havas Media dołączyła Agnieszka Wyrzykowska, która objęła stanowisko Consulting Director. Będzie odpowiedzialna za strategię oraz nadzór nad kampaniami klientów, jak również zarządzanie podległymi zespołami.

Agnieszka Wyrzykowska jest związana z branżą mediową od 2011 r. W tym czasie zdobyła wiedzę oraz kompetencje z obszaru planowania mediów, client service’u oraz kompleksowego zarządzania projektami. W trakcie swojej kariery zawodowej miała okazję współpracować z klientami z różnych branż, takimi jak Nutricia, Decathlon, OBI, Telepizza, Oleofarm, Orlen Oil, Austrian Airlines, Canon. Do Havas Media przeszła z K+ Group, gdzie pracowała jako Group Account Director i była odpowiedzialna za budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz doradztwo strategiczne i rozwój marek klientów. Wcześniej związana z K2 Precise oraz MediaHub.

W Havas Media Agnieszka zastąpiła Michała Zawadzkiego i będzie zarządzać podległymi zespołami oraz raportować do Beaty Orkwiszewskiej, Business Unit Managing Partnerki. Do jej obowiązków będzie należeć strategia oraz nadzór nad realizacją działań dla klientów BNP Paribas, Canal+, Kino Polska i Shell.

Havas Media Network – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Grupa agencji specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands oraz najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania mediowe i marketingowo-technologiczne. W jej skład wchodzą niezależne podmioty: Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki działające w obszarze Digital Marketingu: Ecselis (agencja performance marketingu zintegrowana z SEO i kontentem), CSA (customer science, badania, strategia, data science, analityka i data driven marketing), Programmatic Hub (integracja danych i narzędzi w ekosystemie programatycznym), Havas PLAY (social media, influencer marketing, gaming, e-sport oraz content marketing, kreacja digital & design), Havas Market (kompleksowe usługi dla e-commerce i marketplace), Havas Digital Innovation (digital marketing & AI), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium). Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Network zarządza Małgorzata Węgierek.