Zespół GlobalLogic Gdańsk liczy już ponad 50 osób!

Otwarte w połowie 2022 roku biuro GlobalLogic w Gdańsku intensywnie się rozwija, liczy już ponad 50 specjalistów IT i tworzy kolejne miejsca pracy. Oddział przyciąga uwagę inżynierów oraz programistów, oferując udział w realizacji projektów zmieniających rzeczywistość i kształtujących cyfrową przyszłość w wielu sektorach przemysłu.

fot. www.storymakers.pl

Biuro GlobalLogic funkcjonujące w Gdańsku realizuje projekty software’owe dla klientów z wielu branż. Zajmuje się tworzeniem oprogramowania embedded IoT czy zaawansowanych systemów informatycznych funkcjonujących w sektorach medycznym, automotive i przemysłowym. Zespół tworzą programiści embedded, inżynierowie testów automatycznych, wymagań, menedżerowie projektów oraz inżynierowie DevOps.

Cieszymy się, że społeczność IT z Pomorza docenia możliwości oferowane przez GlobalLogic Gdańsk. Stawiamy na rozwój inżynierów, testerów i programistów i chcemy, by mogli czuć się dumni z realizowanych projektów. Jesteśmy otwarci zarówno na doświadczonych specjalistów poszukujących nowych wyzwań, jak też absolwentów uczelni i studentów stawiających dopiero pierwsze kroki w sektorze IT. Już teraz mamy na pokładzie świetnych inżynierów, gotowych do dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń w koleżeńskiej atmosferzemówi Kamil Świadek, Dyrektor GlobalLogic w Gdańsku.

Zysk lokalnej społeczności
GlobalLogic Gdańsk współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku w ramach realizacji programów stażowych i programu wspólnego kształcenia, uwzględniającego potrzeby rynku pracy i poszczególnych sektorów. Firma angażuje się  również w działania na rzecz społeczności IT z Trójmiasta dzięki współpracy z urzędem miasta Gdańska i samorządową inicjatywą Invest in Pomerania koordynowaną przez Agencją Rozwoju Pomorza. 

– Jako Invest in Pomerania  dostrzegamy potrzeby inwestorów oraz gospodarki regionu, w tym rynku pracy. Wspieramy wszelkie formy współpracy firm i instytucji wzmacniające siłę lokalnego sektora nowoczesnych technologii. Aktywność GlobalLogic jest tego dobrym przykładem.wyjaśnia Marcin Grzegory, z-ca dyrektora Invest in Pomerania

Możesz być częścią GlobalLogic
Gdański oddział prowadzi obecnie rekrutację pracowników na kolejne 30 stanowisk, m.in. software development engineer, backend engineer, frontend developer, C++ developer, DevOps engineer, AUTOSAR czy software test engineer. Więcej szczegółów o otwartych rekrutacjach:

https://www.globallogic.com/pl/career-search-page/?keywords=&experience=&locations=gdansk-poland&c=

****

O GlobalLogic

GlobalLogic jest liderem w branży inżynierii cyfrowej. Pomaga markom na całym świecie projektować i tworzyć innowacyjne produkty i platformy, a także budować ich doświadczenie we współczesnym świecie cyfrowym. Łącząc podejście do projektowania doświadczeń i złożonych rozwiązań informatycznych z bogatym doświadczeniem w technologii danych, pomaga klientom wyobrazić sobie, co jest możliwe, i przyspieszyć ich wejście w cyfrowy świat przyszłości.

O Invest in Pomerania

Invest in Pomerania jest samorządową inicjatywą non-profit, koordynowaną przez Agencję Rozwoju Pomorza,  która pomaga inwestorom zagranicznym realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu. Pełni funkcję „jednego okienka”, udzielając inwestorom wsparcia na każdym etapie procesu inwestycyjnego. W ciągu ostatniej dekady Invest in Pomerania przyczyniła się do stworzenia ponad 20 tys. miejsc pracy. Dowiedz się więcej na stronie www.investinpoemrania.pl .W ramach działań mających na celu przyciągnięcie potencjalnych pracowników wspomagających rozwój regionu, w 2018 roku uruchomiono platformę Live more. Pomerania. Celem projektu jest pokazanie światu, jak wspaniałym miejscem do życia, pracy i nauki jest Pomorze. Więcej informacji: www.livemorepomerania.com.