Magnolia – nowy etap osiedla Villa Campina

Grupa J.W. Construction wprowadza do sprzedaży kolejny etap popularnego osiedla Villa Campina – domy Magnolia. To propozycja dla osób, które cenią życie z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do udogodnień Warszawy. Budynki wyróżniają się energooszczędnymi rozwiązaniami, dzięki którym są przyjazne środowisku i – co ważne -znacznie tańsze w utrzymaniu.

Nowe domy Magnolia powstają w ekologicznej technologii prefabrykacji drewnianej, przyjaznej dla środowiska i zdrowia mieszkańców. Wykorzystuje ona wysokiej jakości certyfikowane materiały gwarantujące doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a przy tym wolne od m.in. formaldehydu, fenolu i sztucznych barwników. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w nowoczesne rozwiązania w zakresie energoszczędności: pompy ciepła, system rekuperacji i ogrzewanie podłogowe co zagwarantuje komfort cieplny przy niskim zużyciu energii. Przygotowano je także do montażu instalacji fotowoltaicznej dzięki czemu nastąpi dalsze zmniejszenie kosztów eksploatacji. Według ekspertów, rachunki w Magnolii będą co najmniej o ponad 30% niższe niż w wypadku domów zasilanych z sieci.

Atutem inwestycji jest lokalizacja, która pozwala na dotarcie w ciągu kilku minut do warszawskiego Bemowa. Rozbudowana infrastruktura drogowa umożliwia dostęp do różnych dzielnic stolicy, a pobliskie przystanki komunikacji miejskiej bezpośredni dojazd do metra.

Bliskość  Puszczy Kampinoskiej stwarza doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku. Dodatkowo każdy dom posiada własny ogród z tarasem – miejsce na relaks, zabawę z dziećmi czy grill z przyjaciółmi. W okolicy Villa Campina znaleźć można liczne placówki edukacyjne, obiekty sportowe i atrakcje dla najmłodszych, co czyni osiedle atrakcyjnym wyborem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli szukających spokoju i kontaktu z naturą.

Magnolia to kolejny etap nowoczesnej inwestycji Villa Campina, która łączy w sobie komfort, nowoczesny design, ekologię i funkcjonalność. To miejsce dla tych, którzy marzą o własnym domu z ogrodem, jednocześnie oszczędnym i przyjaznym dla środowiska – powiedziała Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Szeregowe domy w ramach Magnolii zaprojektowano w zabudowie szeregowej z garażami na działkach o powierzchniach powyżej  300 m2.  Każdy budynek wyposażono w światłowód, a całość jest ogrodzona i objęta całodobową ochroną. Budowa nowego etapu osiedla, zlokalizowanego w podwarszawskiej miejscowości Kaputy, zakończy się w przyszłym roku.